ORDU KORGANDA DEPREM OLDU!

ORDU KORGANDA DEPREM OLDU! EYNESİL’DEDE HİSSEDİLDİ

ORDU KORGANDA DEPREM OLDU! EYNESİL'DEDE HİSSEDİLDİ

KaradenizTarih: 10.04.2020 02:03G.Tarihi: 10.04.2020 02:31 77 Okunma 0PaylaşTweet0Paylaş0+1+ORDU KORGANDA DEPREM OLDU! EYNESİL’DEDE HİSSEDİLDİ

Merkez üssü ordu nun Korgan ilçesi olan 4 büyüklüğündeki değrem Eynesil’dede hissedildi.Depremi hisseden bir çok vatandaşımız tedirgin olarak sosyal medya hesabından paylaşım yaptılar.

AYRINTILAR…….

Ordu’nun Korgan ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Ordu’nun Korgan ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 00.23’te meydana gelen deprem, 7,06 kilometre derinde kaydedildi.

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Korgan ilçesinde meydana gelen 4 büyüklüğündeki depreme ilişkin, “Şu ana kadar ulaşmış herhangi bir hasar tespiti yok.” dedi.

Vali Yavuz, konuyu yakından takip ettiklerini ve kentte şu anda bir sıkıntı olmadığını belirterek, “Şu ana kadar ulaşmış herhangi bir hasar tespiti yok. İlçe merkezinde de şu anda bir sıkıntı yok.” diye konuştu.

“Herhangi bir hasar söz konusu değil”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Korgan ilçesinde 4 büyüklüğünde meydana gelen depreme ilişkin “Geçmiş olsun” mesajı yayımladı.

Güler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Herhangi bir hasar söz konusu değil. Şu ana kadar bize ulaşan can veya mal kaybı, yaralanma bilgisi yok.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Güler, sosyal medyada yayımlanan bazı fotoğraflara ilişkin ise “Sosyal medyada asılsız haberler ve görseller dolaşıyor. Sadece resmi makamlardan yapılan açıklamalara itibar ediniz.” değerlendirmesinde bulundu. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here